Maratontaulukko 2013-2018

Ruoska VST:llä on nyt pelannut viisi kautta miesten V-divisioonassa. Alla tilastoja ja keskiarvoja menneiltä kausilta.

PELAAJATILASTOT

 KaudetOttelutMaalitSyötötPisteetP/PJM+/-
Matias Henriksson56165811462,392696
Aleksi Airio59171531241,3614121
Pasi Nurmi58680411211,4112115
Jere Oksanen34748571052,23695
Pertti Varjonen5794938871,101672
Jarkko Rumpunen5776520851,103093
Jussi Korpikoski4584731781,341439
Jani Kumpulainen1202544693,45677
Matti Veijola4632827550,874726
Sauli Malmilehto4392924531,361643
Petri Johansson5891734510,5736102
Tuomas Koret5702721480,691237
Tor-Björn Löfberg5771425390,511690
Jussi Tanninen5641623390,613949
Arttu Perkonoja117218291,712031
Jarkko Hämäläinen588719260,3016110
Joonas Järvistö4411110210,511670
Asko Kärkäinen115413171,133911
Sauli Kotro580411150,194959
Markku Salmi21796150,8821
Olli Vesalainen110310131,301426
Kalle Himberg1965111,224−1
Rami Oksanen2274480,304−1
Juuso Timosaari2277180,306−6
Juha Leino2234150,2242
Jussi Kokkola181230,3844
Juho Uotila3151230,201412
Heikki Virta181010,130−2

MAALIVAHTITILASTOT

OTT MIN V-T-H PM M/45MIN NP PIST RM
VILLE VIRTA 38  1562:30  24-2-9  122  3.51  2  0+1  2
VILLE SUOMINEN 18  776:42  10-1-6 71  4.11  0  0+2  2
HENRI SIMONEN 15  615:32  10-0-4  56  4.09  1  0+1  0
LAURI ARO  33 1380:45   15-4-13  130  4.24  2  0+2  2
HEIKKI VIRTA  1  45  1-0-0  3  3.00  0  0+0  0
MATTI VEIJOLA  1  44:40  1-0-0  1  1.01  0  0+0  0

 

 

 

JOUKKUETILASTOT

 

Ottelut Maalit Maalit ka Päästetyt Pääst ka Maaliero Pisteet P/P
2017-2018 21 220 10,48 64 3,05 156 38 1,81
2016-2017 20 119 5,95 99 4,95 20 21 1,05
2015-2016 20 133 6,65 78 3,90 55 25 1,25
2014-2015 21 93 4,43 79 3,76 14 24 1,14
2013-2014 18 101 5,61 69 3,83 32 21 1,17
Yht 100 666 6,66 389 3,89 277 129 1,29